Kurzy

Lezení na umělých stěnách nabízí pro začátečníky nový a bezpečný druh prožitků. Nejen  že protáhnete tělo a posílíte všechny svalové skupiny, ale vyzkoušíte si i vaše odhodlání a bojovnost. K dispozici je pestrá škála lekcí a kurzů jak pro širokou veřejnost, tak pro děti. Na kurzy je nutná telefonická rezervace.

Seznamovací kurz

1,5 hodinový kurz lezení s instruktorem. Ideální pro to, abyste zjistili, co vlastně lezení obnáší a jestli vás vůbec bude bavit. Kurz je pro 1 – 3 osoby. Je nutná telefonická rezervace. V ceně kurzu je DPH, instruktor a zapůjčení veškerého lezeckého materiálu. Na tento kurz možno zakoupit dárkovou poukázku.

Cena seznamovacího kurzu:
Kurz pro 1 osobu
500 Kč / os
Kurz pro 2 osoby
400 Kč / os
Kurz pro 3 osoby
300 Kč / os

Výukové kurzy

Základní

4 x 1,5 h pro 4 – 6 osob na jeden kurz. V lekcích se naučíte základním dovednostem a bezpečnostním pravidlům. Po absolvování tohoto kurzu budete schopni sami navštěvovat lezecké centrum a bezpečně lézt a jistit se navzájem. Je nutná telefonická rezervace. V ceně kurzu je DPH, instruktor a zapůjčení veškerého lezeckého materiálu. Na tento kurz možno zakoupit dárkovou poukázku.

Cena základního výukového kurzu: 1 200 Kč / osoba

Pro pokročilé

4 x 1,5 h pro 4 – 6 osob na jeden kurz. Pokud jste absolvovali základní kurz anebo jste již pokročilí lezci, nabízíme vám možnost zdokonalení se v technice lezení, vytahování cest, chytání pádů. Součástí kurzu je i sestavení vhodného tréninkového plánu na další období. Je nutná telefonická rezervace.

Cena výukového kurzu pro pokročilé:
600 Kč / osoba

Kurzy pro děti

Lezecké kroužky pro děti a mládež jsou otevřeny každý pracovní den v týdnu vždy od 16:00 do 17:15 hod. Dle potřeby otevíráme kroužky i mimo tuto dobu. Do kroužků se mohou přihlásit děti od věku 4 let.

Lezecký kroužek probíhá vždy 1x v týdnu. Kroužky jsou rozděleny dle školních pololetí.

1. pololetí začíná vždy od 15. září a běží do konce ledna, 2. pololetí začíná od 15. února a běží do konce června. Cena kroužků je 1.500,- Kč / pololetí. V ceně kroužků je zapůjčení lezeckého materiálu (kromě obuvi) a kvalifikovaní instruktoři.

Cena kurzu pro děti
1 500 Kč / pololetí

Lezení s instruktorem

Hodina lezení s vlastním instruktorem znamená individuální program a rychlejší zlepšení.

Cena lezení s instruktorem:
250 Kč / 1 hod.

 

.

Aktuální otevírací doba

Pondělí – Pátek 15 – 21 h

Víkendy a svátky 10 – 21 h

 

Ve všední dny otevřeme pro organizované skupiny po telefonické dohodě na tel. 608 823 181, 776 082 464 i mimo otevírací dobu.