O lezecké stěně

Lezecké centrum Wall street Tendon v Jihlavě

bylo postaveno společností Trek team v.o.s v období květen – říjen 2012. Nachází se ve staré kotelně bývalého Motorpalu. Jedná se o unikátní technické řešení rekonstrukce staré průmyslové haly, která byla původně postavena v raném věku císaře Františka Josefa.

Na ploše 500 m2 se nachází 40 jistících linií a 120 cest různých obtížností. V nejvyšším bodě stěna dosahuje 10 m a největší převis je převislý na 10-ti metrech výšky o 6 metrů. Převisy zaujímají 40 procent tréninkových profilů.

Pro zájemce je zde připraven i sokolík a štandovací plošina k nácviku jištění a slaňování.

V zadní části lezeckého centra se nachází bouldrovka.

Součástí služeb pro návštěvníky je půjčovna veškerého lezeckého vybavení pro lezení na umělé stěně, miniobchůdek a bar.

Lezecké centrum Wall street Tendon je určeno pro širokou veřejnost od úplných začátečníků až po zkušené lezce ve všech věkových kategoriích. Jednotliví zájemci, ale i skupiny, rodiče s dětmi, firmy a školy mají možnost využít nabídky různých kurzů nebo akcí ušitých jim přímo na míru. Veškeré kurzy a zájmové lezecké kroužky jsou vedeny zkušenými instruktory.

Před lezením na stěně je bezpodmínečně nutné seznámit se podrobně s provozním řádem stěny a řídit se jím. Při každé návštěvě je nutné tuto skutečnost potvrdit svým podpisem do návštěvní knihy.

Děti musí mít k lezení písemný souhlas zákonného zástupce.

Aktuální otevírací doba

Pondělí – Pátek 15 – 21 h

Víkendy a svátky 10 – 21 h

 

Ve všední dny otevřeme pro organizované skupiny po telefonické dohodě na tel. 608 823 181, 776 082 464 i mimo otevírací dobu.